Pierwsza wizyta w ciąży u dr n. med. Piotra Magnowskiego – ginekologa-położnika w Tarnowie Podgórnym

Pierwsza wizyta w ciąży u dr n. med. Piotra Magnowskiego – ginekologa-położnika w Tarnowie Podgórnym

Zgodnie z wytycznymi Narodowego Funduszu Zdrowia pierwsza wizyta pacjentki w ciąży powinna się odbyć do 10 tygodnia ciąży. Dr n. med. Piotr Magnowski – ginekolog-położnik w Tarnowie Podgórnym przeprowadza wówczas wywiad z pacjentką w oparciu o informacje takie jak data ostatniej miesiączki, ogólne samopoczucie oraz badania lekarskie, jeśli zostaną wykonane przed pierwszą wizytą. 
Dr n. med. Piotr Magnowski – ginekolog-położnik w Tarnowie Podgórnym na pierwszej wizycie w ciąży przeprowadza:-badanie USG dopochwowe,-zakłada kartę ciąży,-zleca niezbędne badania,-ustala przewidywaną datę porodu,-pobiera materiał do badania cytologicznego,-ustala leczenie, jeśli pacjentka choruje przewlekle lub wymaga leczenia.

Zapraszamy do skorzystania z konsultacji medycznej specjalisty w dziedzinie  ginekologii i położnictwa dr n. med. Piotra Magnowskiego w gabinecie lekarskim w Tarnowie Podgórnym oraz umówienie się na wizytę pod numerem 606-340-593.

Informacje zawarte na blogu mają charakter informacyjny i nie stanowią porady medycznej oraz nie powinny zastępować konsultacji z lekarzem lub dietetykiem.

Źródło: Rekomendacje Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników

Comments are closed.