Kiedy do ginekologa w ciąży?

Kiedy do ginekologa w ciąży?

Pierwsza wizyta u ginekologa w ciąży powinna się odbyć po uzyskaniu pozytywnego testu ciążowego. Dr n. med. Piotr Magnowski – ginekolog-położnik dokonuje następnie potwierdzenia ciąży poprzez wykonanie badania USG, a jeśli badanie we wczesnych tygodniach ciąży nie wskazuje na jej istnienie, zlecane jest wykonanie badania beta hCG.
Pierwsza wizyta u ginekologa w ciąży u dr n. med. Piotra Magnowskiego – ginekologa-położnika to moment odpowiedni na przypomnienie sobie daty pierwszego dnia ostatniej miesiączki, gdyż w ten sposób obliczony zostanie termin porodu. Istotne są również informacje o dotychczas przyjmowanych lekach oraz występujących dolegliwościach ciążowych.

Zapraszamy do skorzystania z konsultacji medycznej specjalisty w dziedzinie  ginekologii onkologicznej i położnictwa dr n. med. Piotra Magnowskiego w gabinecie lekarskim w Tarnowie Podgórnym oraz umówienie się na wizytę pod numerem 606-340-593.

Informacje zawarte na blogu mają charakter informacyjny i nie stanowią porady medycznej oraz nie powinny zastępować konsultacji z lekarzem lub dietetykiem.

Źródło: Rekomendacje Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników

Comments are closed.